Wojciech Gil - prezes zarządu WG Property sp. z o.o., prawnik, inwestor w nieruchomości od 2013 r. Więcej o Wojciechu znajdziesz na jego blogu wojciechgil.pl.

 Jeśli masz gotówkę lub zdolność kredytową i chcesz zarabiać minimum 7% rentierskiego dochodu z mieszkań na wynajem dołącz do naszych inwestorów

 

Niektóre mieszkania inwestycyjne obecnie w ofercie:

Pakiety mikrokawalerek w Katowicach

2-3 kawalerki na jednej KW

9,5% ROI - samodzielne zarządzanie

7,5% ROI - stopa zwrotu gwarantowana umową najmu z firmą zarządzającą na minimum 5 lat  (w 100% pasywny dochód dla inwestora)

Ceny już od 290 tys. zł za pakiet dwóch kawalerek

Kawalerki w Łodzi

Samodzielne kawalerki na osobnych KW

Wyremontowane i gotowe do wynajmu w kamienicy po remoncie

Rentowność ok. 9-10% ROI

Opcja zarządzania dla pasywnych inwestorów (ok. 7-8% ROI)

Ceny już od 160 tys. zł

Mieszkania na pokoje w Warszawie

Wyszukujemy na zlecenie inwestora mieszkania do remontu w okazjonalnych cenach do przerobienia na mieszkania pod wynajem na pokoje.

Zajmujemy się całym procesem inwestycyjnym, w tym nadzorem nad remontem oraz aranżacją.

Stopy zwrotu: 9-10%

Nasz zespół:

Wojciech Gil

Prezes zarządu WG Property sp. z o.o., prawnik, przedsiębiorca, inwestor indywidualny w mieszkania na wynajem

kontakt@wgproperty.pl

BLOG | YOUTUBE | LINKEDIN

Aleksandra Bucewka

Doradca ds. nieruchomości, pośrednik w obrocie nieruchomościami z wieloletnim doświadczeniem

aleksandra.bucewka@wgproperty.pl

Grzegorz Dzikiewicz

Specjalista ds. finansowania nieruchomości, właściciel niezależnej kancelarii finansowej mCost sp. z o.o.

grzegorz.dzikiewicz@wgproperty.pl

 

Najważniejsze informacje i zastrzeżenia

Mieszkania inwestycyjne prezentowane na niniejszej stronie oraz w wysyłanym newsletterze są własnością naszych partnerów biznesowych, klientów i inwestorów. Ty też możesz sprzedać z nami mieszkanie inwestycyjne jeśli takie posiadasz na sprzedaż.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby sprawdzić oferty oraz zweryfikować ich zgodność z rzeczywistością. Każdy inwestor powinien jednak samodzielnie zweryfikować wszelkie informacje na temat prezentowanych przez nas nieruchomości przed zawarciem transakcji ze sprzedającym. My oczywiście chętnie w tym pomożemy.

Ponieważ nieruchomości prezentowane na tej stronie zwyle pochodzą od naszych partnerów, nie mamy pewności, że wszystkie są aktualne. Jeśli interesuje Cię aktualna oferta skorzystaj z opcji "dostępu do okazji". Po zapisaniu się do newslettera będziesz otrzymywał informacje o aktualnych ofertach oraz bezpłatne materiały edukacyjne na temat inwestowania (aktykuły, kalkulatory w excelu itp.). W każdej chwili będziesz się mógł wypisać.

Rentowność szacowana przez nas dla oferowanych nieruchomości liczona jest według naszych wieloletnich doświadczeń oraz na podstawie wyników firm, które zarządzają dla nas nieruchomościami. Sami posiadamy mieszkania inwestycyjne, w których mamy od wielu lat pełne obłożenie dlatego zakładamy w kalkulacjach 12 miesięcy pełnego obłożenia. Jeśli sam będziesz zarządzał nieruchomościami, możesz mieć gorsze wyniki. Mamy jednak partnerów, którzy mogą zagwarantować pełne obłożenie nawet przez 5-10 lat.

Copyright 2019 (c) WG property sp. z o.o.

To jest obszar dolnego suwaka. Możesz edytować ten tekst lub wstawić tutaj dowolny element. Jest to znakomite miejsce na wstawienie formularza zapisu lub licznika odliczającego czas do końca promocji lub ilości pozostałych sztuk towaru.